Diyetisyen Ahmet Arvas

Diyetisyen Ahmet Arvas #DYT25776

Diyetisyen

(6)

Cumhuriyet Mah.97.sokak No:8 Fethiye/Muğla

 • 6 geri bildirim
 • 1 AY ONLİNE DİYET ₺ 350

İnstagram

Diyetisyen Ahmet Arvas Hakkında

Hepinize Merhaba 🤗 Ben Ahmet, Fethiye’de doğup büyüdüm. 2020 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. 1,5 yıl İstanbul’da çeşitli hastane, tıp merkezlerinde diyet danışmanlık merkezlerinde ve catering firmasında çalıştım. Covid-19 salgını sebebiyle memleketim olan Fethiye’ye geri döndüm şu anda evimden WhatsApp üzerinden sesli/görüntülü şekilde günlük takipli online diyet hizmeti vermekteyim. Sizlerle tanışmak ve buluşmak için sabırsızlanıyorum 👨‍⚕️

Mail adresim : www.ahmetarvas.com

 • User Image

  Ahmet Bey'in hazırladığı beslenme programı sonrasında 2 ay gibi bir sürede 5 kilo kadar verdim. Boyum 175 cm ve mevcut kilom 78 civarı. Beslenme programımdan oldukça memnunum, hicbir revizyona gerek duymaksızın yıllarca devam edebilirim. Çok teşekkürler.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Karar, irade, sonuç.

  Eğer karar verdiysen, iraden varsa, aynaya cama bakınca, fotoğrafta kendini görünce ben bu değilim, bu ben olmamalıyım diyorsan Ahmed Arvas doğru kişi. Yeni halimden çok çok memnunum.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Bana hazırladığı diyet programı ile 10 kilo verdim. Şiddetli diz ağrılarım son buldu.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Romatizma hastası olduğum için uzun zamandır beslenmeme dikkat ederek hastalığı kontrol altına almaya çalışıyordum. Tek başıma yapamayınca Ahmet Beyle görüştük. Hayatımda hiç diyet yapmadığım için baya tedirgin oldum. Hatta ilk günler diyete uyup sonra küçük kaçamaklar yapmaya başladım. Ağrımlarımdaki azalma her kaçamakla birlikte arttı; bir de beslenme programına başlamadan önce sağlıklı beslenmediğimi fark etmemi sağladı... Ahmet bey motivasyonyla sağlıklı beslenmeyi öğrendim, teşekkür ederim.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Desteksiz basaramadigim diyeti sayenizde uyguladım ogunleriniz ve ilgili olmanız başarıda birinci etken sıkılmadan aç kalmadan ana ve ara öğünler yetiyor destek ve onerilerinizle basaracagima ve sağlıklı olacağıma inanıyorum sağolun iyiki varsınız

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Benim gibi iradesiz bir insanı zayıflattı .öğünlerim doyurucuydu.diyet yaparken zorluk çekmedim.biyokimyasal değerlerim yükseldi .Kendisine minettarım.

  Yorum yararlı mı? Hayır


Diyetisyen Ahmet Arvas İçin bir inceleme yazın

"

"

Yoruma Cevap yazmaktasınız

500 karakter kaldı

Bugün 22.04.2024
Kapalı 10:00 - 17:00
Pazartesi
09:00 - 18:00
Salı
09:00 - 18:00
Çarşamba
09:00 - 18:00
Perşembe
09:00 - 18:00
Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
10:00 - 17:00