Diyetisyen Gözde Çiftçi

Diyetisyen Gözde Çiftçi #DYT15826

Diyetisyen

(6)

 • 6 geri bildirim

Diyetisyen Gözde Çiftçi Hakkında

Merhaba, Ben Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2021'de mezun oldum. Yeni mezun bir diyetisyen olarak kendimi geliştirmeyi ve yeni bakış açılarını okuyup anlamayı, bu mesleği bilimin farklı dallarıyla harmanlamayı ve danışanlarıma bu bilgi birikiminin getirisiyle yaklaşmayı seviyorum. Doğru bir beslenme alışkanlığının kişide oturması için kişinin hayatında gerekli değişimlerin oturması gerektiğini, sadece verilmiş listelere uyularak sağlığın iyileştirilemeyeceğini, yaşam tarzı değişikliği için çok yönlü bir yaklaşımla kişinin yaşamı ele alınarak liste planlaması yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden danışanımla ön görüşmemiz ve aramızda oluşacak danışan- diyetisyen arası ilişkinin güvene dayalı olması benim için çok önemli. Hayatınızda değişiklikler yapma kararı aldıysanız birlikte güzel bir yola başlayabiliriz.
 • User Image

  Diyet

  İlk detoksla basladık güzel bir sonuç aldım sonrasında içtenliği samimiyeti ve ilgisini görünce Gözde Hanımın onunla devam etmeye karar verdim herseyi en ince detayına kadar arastırıp bilgi veriyor cok daha güzel sonuçlar alacagıma eminim tesekkür ediyorum kendisine🌺

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Çok çok kısa bir sürede ve işim dolayısıyla tam yaşadığımız zorluklara rağmen mükemmel sonuçlar aldım. Samimiyeti ve ilgisi tartışılamaz bile. Program konusundan en ufak bir sıkıntınızda hemen bir çözüm yaratıyor. Ayrıca sadece kilonuzu dengelemiyor aynı zamanda doğru beslenmeyi ideal kilonuzu korumayı da öğretmeyi hedefleyen, işini severek yapan bir diyetisyen.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  kendisi çok samimi bir diyetisyen ve kesinlikle önerdiğim bir diyetisyen. Onunla birlikte çok güzel sonuçlar aldım bu yüzden ona teşekkür ederim:)

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Diyet

  Cok cana yakın sempatik ve herseyle yakından ilgilen diyetisyenim Gözde ye yardımları alakası ve emekleri için çok tesekkurler iyiki tanımışım seni🤗

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Beslenme ve Disiplin

  Doğru beslenme önerileri sayesinde hayat kalitemdeki artış için teşekkürler. Beslenme konusunda disiplin sağlayarak sağlıklı zayıflattığın için 💛💙. İyi ki varsın değerli diyetsiyenim.

  Yorum yararlı mı? Hayır


 • User Image

  Onca hastalığa rağmen kısa sürede çok güzel sonuç aldım. Beslenmeyi öğrenten diyetisyenime teşekkür ederim :)

  Yorum yararlı mı? Hayır


Diyetisyen Gözde Çiftçi İçin bir inceleme yazın

"

"

Yoruma Cevap yazmaktasınız

500 karakter kaldı

Bugün 5.02.2023
Kapalı 10:00 - 17:00
Pazar
00:00 - 00:00
Pazartesi
09:00 - 19:00
Salı
09:00 - 19:00
Çarşamba
09:00 - 19:00
Perşembe
09:00 - 19:00
Cuma
09:00 - 19:00
Cumartesi
10:00 - 17:00